Nová éra spolupráce s firmou Zent-Frenger

Německá firma Zent-Frenger patří v zahraničí mezi jedničky v oblasti úsporných energetických systémů a vyniká svým odborným přístupem a kvalitním know-how. Od letošního roku jsme se stali jejím partnerem a zástupcem na českém i slovenském trhu, což nám umožnilo rozšířit naší nabídku produktů a služeb.

Jako firma Geocore na trhu působíme již 11 let. Od roku 2008 se pro naše zákazníky snažíme najít to nejvhodnější ekologické a úsporné řešení v oblasti TZB (technické zařízení budov) a zároveň přispívat inovacemi, které by našim zákazníkům zajistily ještě větší kvalitu a komfort. Na těchto cílech neustále pracujeme, a proto jsme se rozhodli navázat znovu spolupráci s firmou Zent-Frenger, kterou doposud zastupovala na českém trhu firma UPONOR. Díky tomu se můžeme pochlubit rozšířením portfolia o nové výrobky značky Zent-Frenger.

Silný partner firmy GeoCore

Zent Frenger se pyšní dlouholetou tradicí již od roku 1954. Za tu dobu měla příležitost uvést na trh řadu technických inovací včetně technologie topně chladících stropů, díky které jí lze označit za hlavního průkopníka a inovátora v tomto průmyslu. Od roku 1990 také mimo jiné v Heppenheimu vyrábí vlastní topně chladící systémy pro ocelové, hliníkové, sádrokartonové a speciální stropy, které se u zákazníků těší velkému zájmu. Kromě topně chladících stropů se také zaměřuje na geotermální čerpadla viz Geozent.

GeoCore a Zent-Frenger

Od 1.1. 2019 máme po svém boku nového zahraničního partnera, což pro naše zákazníky a klienty znamená ještě větší možnost výběru a řešení na míru, a to od výkonu až po samotný design. Díky větší rozmanitosti našeho sortimentu dokážeme najít to pravé řešení pro každý typ budovy bez ohledu na její velikost nebo technické vybavení. Na základě toho se můžeme pyšnit největším výběrem na trhu, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku nebo v Polsku.

Společně se Zent-Frenger Energy Solutions nenabízíme pouze velký výběr interiérových prvků, ale také komplexní řešení. Pomůžeme vám se studií proveditelnosti, poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího systému a vezmeme na sebe projektový management, výrobu, montáž i samotné uvedení do provozu – spolehnout se na nás tak můžete v každé fázi vašeho projektu.

Podívejte se na naše kompletní rozšířené portfolio o výrobky topně chladících stropů značky Zent-Frenger, které se postarají nejen o optimální teplotu, ale také o správné množství čerstvého vzduchu, zakomponování moderních technologií do podhledu jako je ozvučení prostoru, osvětlení a postará se o akustiku prostoru to vše bez nepříjemného průvanu jako absolutně tiché a komfortní řešení.

Podporujeme spolupráci s architekty, projektanty, investory a developery. Těšíme se na další spolupráci.


Další články v magazínu

Newsletter

Chcete dostávat novinky jako první? Zanechte nám zde váš email a dostávejte náš newsletter.